Hakkımızda

Kurulduğu 2015 yılından beri Artbey, genç ve dinamik ekibiyle Türkiye ve dünyanın 35’den fazla ülkesine gölgelendirme sistemleri üretiyor. İlhamını güneşten alarak tüm kullanıcıları için keyifli, sürdürülebilir, heyecan verici dış mekân yaşam alanları tasarlıyor.

Bunun için müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve inovasyonu birleştiriyor. Onların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kendini yeniliyor. Sırrımız bilgi birikimimiz, iyi birer dinleyici oluşumuz, tüm isteklere gösterdiğimiz özen ve tüm ekibimizin fikirlerini önemseyerek zanaat bilgisini birleştirerek çalışmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve onların keyifli anlarına ortak olabilmek adına kendimizi yeniden tanımlamaya hazırız. Başarımız ekibimize ve müşterimize olan yakınlığımız ile şekillenmiştir.

Dış mekan için ürettiği sistemler, dış mekan yaşam alanları, kış bahçeleri ve otomatik gölgelendirme sistemleri ile tüm insanların temiz havanın keyfini sürmelerine destek olmaktadır. Ürünler farklı bir araya gelme biçimleri, ısıtma sistemleriyle entegrasyonları, uzaktan kumanda ile kontrol edebilme gibi destekleyici sistemlerle kullanıcılarının deneyimlerini zenginleştirmektedir.

İhracat hacmini her geçen yıl iki katına çıkaran ve üretiminin %80’ini ihracata yönelik yapan Artbey, kullanıcılarının güneşin keyfini sürmesine yardımcı olarak her geçen gün büyümektedir.

Artbey, tüm süreçlerini ve süreç yönetimlerini ulusal ve uluslararası standartlara uygun sürdürmekte kalitesini her geçen gün attırmaktadır. Bu süreçlerin en iyi şekilde geliştirilmesi ve yönetilmesi için İSO 9001 sertifikası ve CE standartları ile üretim yapmaktadır. Tüm insanlar için temiz hava da yaşamayı cazip hale getiren sürdürülebilir keyif ve heyecan verici mekanların tadını çıkarmak isteyenlere referans olmaktadır.

Tanıtım Filmi