Axial Bioklimatik

Sadelikten gelen işlevsellik

Axial Bioklimatik

Pergola sistemlerinde tasarımı ve işlevselliği nedeni ile günümüzün en çok rağbet gören ürünü bioklimatik olmaktadır. Kullanıldığı tüm alanlarda modern bir alan oluşturan bioklimatik modellerimiz vazgeçilmez yaşam alanınız olacak…

Doğal olarak oluşturduğu yönlendirilebilir hava akımı ile ferah bir alan oluştururken aynı zamanda katlanabilir panelleri sayesinde güneş ışınlarını ve yağmuru engeleyebilirsiniz.

Dayanıklı yapıya sahip olmaları ve etrafını Zip Perde ve Cam Sistemleri gibi yöntemler ile kapatabilme imkanı gibi özellikler sayesinde dört mevsim ve yıllar boyu konforunu yaşayacağınız axial bioklimatik modellerimizden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

AXIAL BİOKLİMATİK

Ayarlanabilir açılı paneller

Motorlu/motorsuz seçeneği

Su drenajı

İsteğe bağlı LED aydınlatma

4 mevsim kullanım

30 kg/m2 Kar yükü taşıma

eksen
hareketi

Tüm bioklimatik modellerimizde panellerimizin kontrolü sizdedir. Çeşitli açılardan gelen güneş ışınlarını engellemek, hava akışını yönlendirmek ya da yağmuru engellemek için panelleri tamamen kapatmak gibi kontroller sadece kumandanız kadar uzakta...

özellikler

doğal hava akışı

Doğal bir havalandırma yöntemi sunan bioklimatik ürünlerimizin üstün mühendislik ile tasarlanmış panelleri açılarının ayarlanması ile tavan kısmındaki hava akışını yönlendirerek yaşam alanınıza ferahlık katmaktadır.

tam güneş koruması

Tavan kısmını tamamen kapatmak istediğiniz paneller tasarımı sayesinde tam kapanma sağlayarak ışık geçirgenliğini 0’a indirir. Güneş ışınlarına karşı başarılı bir gölgelendirme yaptığı gibi aynı zamanda gizliliğinizi korumaktadır.

yağmurdan koruma

Bioklimatik modellerimiz 4 mevsim kullanıma yönelik tasarlanmıştır. Tam sızdırmazlık özelliği sayesinde yağmurdan tam koruma sağlar. Ayrıca Skyline modelimiz 50kg/m2 ve Axial modelimiz 30kg/m2 ye kadar kar yüküne dayanmaktadır.

stabil su tahliyesi

Uzman ekibimiz tarafından tasarlanan oluk ve drenaj sistemimiz su tahliyesini hiç zorlanmadan yapabilmektedir. Projenize göre istenilen ayaklardan su çıkışı verilebilen tasarımda, su tıkanma olmadan, stabil olarak dışarıya tahliye edilmektedir.

ulaşılabilir maksimum ölçüler

çevre kapama çözümleri

Daha fazla gizlilik, daha fazla gölgelendirme, izolasyon ya da dış etmenlerden daha fazla korunma gibi isteklerinizde bioklimatik ürünlerinin etrafı zip perde, giyotin cam, sürme cam gibi çeşitli yöntemler ile isteğe bağlı olarak kapatılabilmektedir.

led aydınlatma çözümleri

Bioklimatik ürünlerimizin keyfini günün her saati sürebilmeniz için dört köşe led aydınlatma uygulanabilmektedir. Tercihinize bağlı olarak RGB ya da sabit renklerden oluşan led aydınlatma dış koşullardan etkilenmeyerek uzun kullanımda bioklimatik ürününüze şık bir görünüm ve aydınlatma sağlamaktadır.

montaj alternatifleri