Art Zip

Şık tasarımı ile tam gizlilik...

Art Zip Perde

Dayanıklı fermuar yapısı, şık görünümü ve işlevselliği ile gölgelendirme çözümü olarak zip perdeler dikey olarak açılıp kapanabilmektedir. Güneşten, rüzgardan, haşerelerden ve yağmur serpintisinden koruma, gizlilik sağlama gibi özellikleri vardır.

Evinizin camlarında, balkonlarda ve cephe kapama gibi kullanım senaryoları ile uzun ömürlü çözümler sunar.

İhtiyacınıza göre kumaş şeffaflığını ve rengini tercih edebildiğiniz gibi, yapınıza uyum sağlayacak renk alternatifleri ile hazırlanmaktadır. Ayrıca işletmelerin sıkça tercih ettiği gibi kumaş üzerine logonuz veya dilediğiniz bir görsel basılabilmektedir.

Enerji dostu zip perde sistemleri aynı zamanda güneş enerjisi ile de çalışabilmektedir.

özellikler

güneşten koruma

Artzip serisi perdeler ile evinizin pencerelerinde ya da işyeriniz cam veya cephesinde güneşten korunmak için kumandanızdan açma kapama yapmak çok kolay. Tercihinize göre geçirgenlik seçenekleri bulunan kumaşlar ile güneşi ne kadar engelleyeceğinizi siz seçin.

haşerelerden koruma

Artzip kumaşlarını dış mekanda bulunan arı, sinek, böcek gibi çeşitli haşereler aşamazlar. Böylece sizi rahatsız eden haşerelerden kurtulmak için perdenizi uzaktan kapatarak konforunuza devam edebilirsiniz.

rüzgardan koruma

Gelişmiş fermuar teknolojimiz sayesinde perdelerimiz yaklaşık 70 Km/h hızındaki rüzgara dayanıklılık sağlamaktadır. Özel kumaşlarımız nefes alır, ancak şiddetli rüzgarı içeriye geçirmeyerek sizin ve sevdiklerinizin keyifli anlarının bozulmasına izin vermez.

istenilen ölçüde gizlilik

Perdelerde kullanılan kumaşların geçirgenlik tercihini belirleyerek istenilen ölçüde gizlilik sağlayabilirsiniz. Dilerseniz “Blackout” kumaşlarımız ile tamamen kapatma yapabilirsiniz.

güneş enerjisi çözümleri

Elektriğin ulaşamadığı konumlarda ya da enerji verimliliği istenilen durumlarda Artzip serisine monte edilen solar paneller ve yüksek verimli motor sayesinde güneşten gelen enerjiyi kullanabilirsiniz.

yana kayar zip perde

1300 serimizde bulunan gelişmiş mühendislik sistemi sayesinde dikey alanlarda yanlara doğru açılım sağlayabilirsiniz.

detaylar